برانکو: کار ساده نیست که با یک حریف در مدت کوتاهی سه بار بازی کنید

برانکو: کار ساده نیست که با یک حریف در مدت کوتاهی سه بار بازی کنید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. کار ساده نیست که با یک حریف در مدت کوتاهی سه بار بازی کنید. نفت الان قوی‌تر از ابتدای فصل است. خستگی تیم ما می‌تواند یکی از عوامل مهم تاثیرگذار در نتیجه بازی باشد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان پایتخت در کنفرانس خبری پیش از دیدار پرسپولیس برابر نفت تهران از مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور (یادواره آزاد سازی خرمشهر) در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: این بازی دوم سوپر جام است. یعنی قهرمان لیگ برتر و قهرمان جام حذفی در اولین دور بازی‌ها با هم رو به رو می‌شوند. عجیب است اما مشکلی ندارد. ابتدای فصل اهداف‌مان را گفتیم.

وی افزود: هدف ما هدف حداکثری در تمام جام‌هاست. تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان رفتیم. در لیگ برتر هم بالای جدول هستیم و امیدواریم در جام حذفی هم با موفقیت پیش برویم. افتخار می‌کنم و تبریک می‌گویم به بازیکنانم به خاطر افتخارات پارسال و امسال.

برانکو تصریح کرد: امیدوارم فردا بازی خوبی به نمایش بگذاریم. کار ساده نیست که با یک حریف در مدت کوتاهی سه بار بازی کنید. 100 درصد این بازی متفاوت از بازی‌های قبل است. نفت الان قوی‌تر از ابتدای فصل است. توانستند خودشان را پیدا کنند. خستگی تیم ما می‌تواند یکی از عوامل مهم تاثیرگذار در نتیجه بازی باشد.

ایوانکوویچ در ادامه گفت: به جز فرشاد احمدزاده همه بازیکنان را در اختیار داریم که جای خوشحالی دارد. در حال حاضر از بهترین بازیکنان تیم‌مان استفاده می‌کنیم که فردا مطلع می‌شوید.

برانکو درباره فشارهایی که به بیرانوند به خاطر نمایشش در بازی‌های اخیر وارد شده است، افزود: موافق این انتقادات نیستم. او به هر حال مانند هر دروازه‌بانی لحظات خوب و بدی دارد.  او در کجای بازی با الهلال بد بود که انتقاد می‌کنند؟ در دو سه صحنه هم تیم را نجات داد. مربی‌ای نیستم که به یک اشتباه بازیکنی را حذف کنم. او هم‌چنان دروازه‌بان اول تیم است. از خوشبختی ماست که رادوشوویچ را داریم و هر لحظه می‌تواند جای او را پر کند.

ایوانکوویچ درباره کنار گذاشتن مسلمان در این بازی گفت: او در فهرست نیست که استراحت کند تا ببینیم بعدا چه تصمیمی برای او می‌گیریم. بشار رسن هم جای او در زمین است.

برانکو درباره این که آیا غیبت مسلمان به خاطر تنبیه کردن او است؟ تصریح کرد: فعلا به او استراحت می‌دهم. اگر مشکلی هم باشد در داخل تیم حل می‌کنیم. او در فهرست بازی فردا نیست.

نظرات